Отборът на 133.СУ по футбол с ученици от II до IV клас, воден от педагогическия специалист Петър Лаков, завоюва златните медали на турнира "Училищни лъвчета", като на финала победи 81.СУ "Виктро Юго" с 1 - 0 и по този начин се класира за Републиканско първенство, където осемте най-добри отбора в сраната ще премерят сили. Приза за най-добър играч на турнира спечели Павел Брънчев от 4 г клас.

