133 СУ "Александър С. Пушкин"
Средно училище в град София
Основно меню

Учители

Класни ръководители

Анна Атансова
Йорданка Зилберщейн
Галя Кирова 
Мария Ставрева
   
Цветанка Германова
Диляна Маркова
2в  Олга Узунова
Виолета Караджинова
   
Снежана Станчева
Елеонора Петрова
3в  Елена Чивикова
Мария Митева
   
Марияна Василева
Елена Попова
4в  Емилия Стефанова  
Светлана Иванова
   
Юлияна Лешова
Недялка Чанкова
Жана Рафаилова
Йордан Милев
   
Ирена Караваневска
Тинка Бонина
Николай Цанов
Тимка Илиева
   
Стефания Ковчазова
Дафинка Керкемезос
Илияна Димова
Росица Милева
   
Мая Стефанова
Ангел Петров
Живка Дунева
Валерия Стефанова
   
Илияна Георгиева 
Цветелина Личева
Евгениия Арнаудова
Валентина Костадинова
   
10а Валерия Алексиева
10б Невена Белчева
10в Цветана Милчева
10г Сергей Василев
   
11а Анна Евстатиева
11б Венецеслав Веселинов
11в Нина Боянова
11г Надежда Пивоварова
   
12а Емилия Борисова
12б Людмила Христова
12в Олга Стойчева
12г Кремена Радоева

 

КУЛТУРНО-ОБРАЗОВАТЕЛНИ ОБЛАСТИ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА Цветелина Личева Цветана Милчева Емилия Борисова Росица Милева Димитринка Дамянова  ЧУЖДИ ЕЗИЦИ   Ирена Караваневска Старши учител – Руски език Сергей ВасилевСтарши учител – Руски език Нина БояноваСтарши учител – Руски език Евгения Арнаудова Старши учител – Руски език Илияна ГеоргиеваСтарши учител – Английски език Кристиян Попов Учител – Английски език   Невена БелчеваСтарши учител – Френски език Ангел ПетровУчител – Френски език МАТЕМАТИКА, ИНФОРМАТИКА И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ

 

Тинка Бонина

Старши учител – Математика

 

Дафинка Керкемезис

Старши учител – Математика

 

Юлияна Лешова

Старши учител – Математика и Информатика

 

Валерия Алексиева

Старши учител – Математика и Информатика

 

Олга Стойчева

Старши учител – Математика и Информатика

 

Димитрина ОвардоваУчител – Математика и информатика Ботка Савова

Старши учител  – Физика и Информатика

 

ОБЩЕСТВЕНИ НАУКИ И ГРАЖДАНСКО ОБРАЗОВАНИЕ  Елена Колева

Старши учител -История и цивилизация

 

Венцеслав ВеселиновУчител -История и цивилизация  ПРИРОДНИ НАУКИ И ЕКОЛОГИЯ

 

 

 Надежда Пивоварова

Старши учител – Биология и здравно образование

 

ИЗКУСТВА

 

д-р  Николай Маринов

Старши учител – Изобразително изкуство

 

 

 

 

 

Стефания Ковчазова Старши учител – Музика

 

БИТ И ТЕХНОЛОГИИ

 

Илияна Димова

Старши учител – ДБТ

 

ФИЗИЧЕСКА КУЛТУРА И СПОРТ Константин Койнов

Старши учител – Физическо възпитание

 

Антоанета Добрякова

Старши учител – Физическо възпитание

 

 

 

Димитър Димов

Учител – Физическо възпитание

 

УЧИТЕЛИ В ЦЕЛОДНЕВНА ОРГАНИЗАЦИЯ НА ДЕЙНОСТИТЕ

 

Милена Русева

Старши учител Роман БратоевСтарши учител

Татяна Камова

 

Учител

Силвия Ковачева

 

Учител

Виктория Алексиева