Учители

Класни ръководители

Диляна Мухтарова Михаил Цветков
Диляна Маркова Силвия Лозанова
Олга Узунова Юлияна Лешова
Виолета Караджинова Недялка Чанкова
Снежана Станчева Илияна Георгиева
Елеонора Петрова Цветелина Личева
Елена Чивикова Евгения Арнаудова
Мария Митева Валентина Костадинова
Марияна Василева Валерия Алексиева
Елена Попова Невена Белчева
Емилия Стефанова Цветана Милчева
Светлана Иванова Сергей Василев
Анна Ататансова 10а Анна Евстатиева
Йорданка Зилберщейн 10б Венцеслав Веселинов
Галя Кирова 10в Нина Боянова
Мария Ставрева 10г Надежда Пивоварова
Ирена Караваневска 11а Еми Борисова
Тинка Бонина 11б Людмила Христова
Николай Цанов 11в Олга Стойчева
Тимка Илиева 11г Кремена Радоева
Стефания Ковчазова 12а Мая Стефанова
Дафинка Керкемезос 12б Ангел Петров
Илияна Димова 12в Елена Колева
Росица Милева 12г Валерия Стефанова

 

КУЛТУРНО-ОБРАЗОВАТЕЛНИ ОБЛАСТИ БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА Цветелина Личева Цветана Милчева Емилия Борисова Росица Милева Димитринка Дамянова Михаил Цветков ЧУЖДИ ЕЗИЦИ Виолета МилановаГлавен учител – Руски език Галина ЛиловаСтарши учител – Руски език Ирена КараваневскаСтарши учител – Руски език Сергей ВасилевСтарши учител – Руски език Златина МариноваСтарши учител – Руски език Нина БояноваСтарши учител – Руски език Евгения АрнаудоваСтарши учител – Руски език Илияна ГеоргиеваСтарши учител – Английски език Кристиян ПоповУчител – Английски език Христина МлъзеваУчител – Английски език Мирослав АлександровУчител – Английски език Невена БелчеваСтарши учител – Френски език Ангел ПетровУчител – Френски език МАТЕМАТИКА, ИНФОРМАТИКА И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ

 

Тинка Бонина

Старши учител – Математика

 

Боряна Кьосовска

Старши учител – Математика

 

Юлияна Лешова

Старши учител – Математика и Информатика

 

Валерия Алексиева

Старши учител – Математика и Информатика

 

Олга Стойчева

Старши учител – Математика и Информатика

 

 

Весела Йорданова

 

Старши учител  – Математика и Информатика

 

Димитрина ОвардоваУчител – Математика и информатика Ботка Савова

Старши учител  – Физика и Информатика

 

ОБЩЕСТВЕНИ НАУКИ И ГРАЖДАНСКО ОБРАЗОВАНИЕ  Елена Колева

Старши учител -История и цивилизация

 

Венцеслав ВеселиновУчител -История и цивилизация Магдалена ГорринСтарши учител- География и икономика Миглена ЖечеваСтарши учител- География и икономика Мария ЧакалскаСтарши учител- философски цикъл Мадлен АнгеловаУчител- философски цикъл ПРИРОДНИ НАУКИ И ЕКОЛОГИЯ

 

Ралица Ранчова

Старши учител – Физика и астрономия

 

Ботка СавоваСтарши учител – Физика и информатика Мая СтефановаСтарши учител – Химия и опазване на околната среда

 

Олга Василева

Старши учител – Химия и опазване на околната среда

 

Антоанета Николова

Старши учител – Биология и здравно образование

 

Надежда Пивоварова

Старши учител – Биология и здравно образование

 

ИЗКУСТВА

 

д-р  Николай Маринов

Старши учител – Изобразително изкуство

 

Галя Страшилова

Старши учител – Изобразително изкуство

 

Мая Осоговска

Старши учител – Музика

 

Стефания Ковчазова Старши учител – Музика

 

БИТ И ТЕХНОЛОГИИ

 

Илияна Димова

Старши учител – ДБТ

 

ФИЗИЧЕСКА КУЛТУРА И СПОРТ Константин Койнов

Старши учител – Физическо възпитание

 

Антоанета Добрякова

Старши учител – Физическо възпитание

 

Живко Иванов

Старши учител – Физическо възпитание

 

Димитър Димов

Учител – Физическо възпитание

 

УЧИТЕЛИ В ЦЕЛОДНЕВНА ОРГАНИЗАЦИЯ НА ДЕЙНОСТИТЕ

 

Милена Русева

Старши учител Роман БратоевСтарши учител

Татяна Камова

 

Учител

Силвия Ковачева

 

Учител

Виктория Алексиева

 

Учител  Лозина ГеоргиеваУчител  Северина СтефановаУчител