Учители

График за провеждане на консултации и II Час на класа за I срок на учебната 2017-2018 година

Класни ръководители

клас КЛАСНИ РЪКОВОДИТЕЛИ Специалност кл.стая
I а Анна Деянова-Атанасова Старши учител- Начална училищна педагогика 7 кабинет
I б Йорданка Зилберщейн Старши учител- Начална училищна педагогика, Руска филология 8 кабинет
I в Галя Кирова Старши учител- Начална училищна педагогика, Руска филология 9 кабинет
I г Мария Ставрева Начална училищна педагогика 10 кабинет
II а Диляна Мухтарова Начална училищна педагогика 7 кабинет
II б Ели Овчарова Старши учител- Начална училищна педагогика 8 кабинет
II в Олга Узунова Старши учител- Начална училищна педагогика, Руска филология 9 кабинет
II г Виолета Караджинова Старши учител- Начална училищна педагогика 10 кабинет
III а Снежана Станчева Старши учител- Начална училищна педагогика, Руска филология 16  кабинет
III б Елеонора Петрова Старши учител- Начална училищна педагогика 18  кабинет
III в Елена Чивикова Старши учител- Начална училищна педагогика 13 кабинет
III г Мария Митева Старши учител- Начална училищна педагогика, Българска филология 15  кабинет
IV а Марияна Василева Старши учител- Начална училищна педагогика, Българска филология 6 кабинет
IV б Пенка Шопова Старши учител- Начална училищна педагогика, Руска филология 11 кабинет
IV в Емилия Стефанова Старши учител- Начална училищна педагогика, Българска филология 12  кабинет
IV г Светлана Иванова Старши учител- Начална училищна педагогика 17  кабинет
V а Ирена Караваневска Старши учител –    Руски  език 25 кабинет
V б Тинка Бонина Старши учител – Математика 26 кабинет
V в Олга Василева Старши учител – ХООС 27 кабинет
V г Галя Лилова Старши учител – Руски език 28 кабинет
VI а Боряна Кьосовска Старши учител – Математика 19 кабинет
VI б Венцеслав Веселинов Старши учител –История и цивилизация 22 кабинет
VI в Илияна Димова Старши учител – ДБТ 21 кабинет
VI г Росица Милева Старши учител – Български език 20 кабинет
VII а Стефания Ковчазова Старши учител – Музика 30 кабинет
VII б Михаил Цветков Старши учител – Български език 32 кабинет
VII в Галя Страшилова Учител – Изобразително изкуство 31 кабинет
VII г Миглена Жечева Старши учител – География 29 кабинет
VIII а Ботка Савова Старши учител – Физика и информатика 6 кабинет
VIII б Димитринка Дамянова Учител- БЕЛ 13 кабинет
VIII в Олга Стойчева Старши учител- Математика 12 кабинет
VIII г Златина Маринова Старши учител – Руски език 11 кабинет
IX a Мая Стефанова Главен учител – ХООС 27 кабинет
IX б Ангел Петров Учител – Френски език 25 кабинет
IX в Емилия Борисова Старши учител – Български език и литература 28 кабинет
IX г Весела Йорданова Старши учител –  Математика и информатика 26 кабинет
X а Илияна Георгиева Старши учител – Английски език 31 кабинет
X б Цветелина Личева Старши учител –  Български език и литература 30 кабинет
X в Евгения Арнаудова Старши учител – Руски език 29 кабинет
X г Виолета Миланова Главен  учител – Руски език 32 кабинет
XI а Кристиян Попов Старши учител –  Английски език 15 кабинет
XI б Невена Белчева Старши учител –  Френски език 22 кабинет
XI в Юлиана Лешова Старши учител – Математика и информатика 21 кабинет
XI г Сергей Василев Старши учител – Руски език 20 кабинет
XII а Магдалена Горрин Старши учител – География 19 кабинет
XII б Ралица Ранчова Старши учител – Физика и астрономия 17 кабинет
XII в Нина Боянова Старши учител – Руски език 18 кабинет
XII г Надежда Пивоварова Главен Учител – Биология и здравно образование 16 кабинет
 

 

 

КУЛТУРНО-ОБРАЗОВАТЕЛНИ ОБЛАСТИ
БЪЛГАРСКИ ЕЗИК И ЛИТЕРАТУРА
Цветелина Личева
Цветана Милчева
Емилия Борисова
Росица Милева
Димитринка Дамянова
Михаил Цветков
ЧУЖДИ ЕЗИЦИ
Виолета Миланова Главен учител – Руски език  
Галина Лилова Старши учител – Руски език
Ирена Караваневска Старши учител – Руски език
Сергей Василев Старши учител – Руски език
Златина Маринова Старши учител – Руски език
Нина Боянова Старши учител – Руски език
Евгения Арнаудова Старши учител – Руски език
Илияна Георгиева Старши учител – Английски език
Кристиян Попов Учител – Английски език
Христина Млъзева Учител – Английски език
Мирослав Александров Учител – Английски език
Невена Белчева Старши учител – Френски език
Ангел Петров Учител – Френски език
МАТЕМАТИКА, ИНФОРМАТИКА И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ
 

Тинка Бонина

Старши учител – Математика

 

Боряна Кьосовска Старши учител – Математика

 

 Юлияна Лешова Старши учител – Математика и Информатика

 

 Валерия Алексиева Старши учител – Математика и Информатика

 

Олга Стойчева Старши учител – Математика и Информатика

 

 Весела Йорданова

 

Старши учител  – Математика и Информатика

 

Димитрина Овардова Учител – Математика и информатика
Ботка Савова Старши учител  – Физика и Информатика

 

ОБЩЕСТВЕНИ НАУКИ И ГРАЖДАНСКО ОБРАЗОВАНИЕ
 Елена Колева Старши учител -История и цивилизация

 

Венцеслав Веселинов Учител -История и цивилизация
Магдалена Горрин Старши учител- География и икономика
Миглена Жечева Старши учител- География и икономика
Мария Чакалска Старши учител- философски цикъл
Мадлен Ангелова Учител- философски цикъл
ПРИРОДНИ НАУКИ И ЕКОЛОГИЯ
 

Ралица Ранчова

Старши учител – Физика и астрономия

 

Ботка Савова Старши учител – Физика и информатика
Мая Стефанова Старши учител – Химия и опазване на околната среда
 

Олга Василева

Старши учител – Химия и опазване на околната среда
 

Антоанета Николова

Старши учител – Биология и здравно образование

 

Надежда Пивоварова Старши учител – Биология и здравно образование

 

ИЗКУСТВА
 

д-р  Николай Маринов

Старши учител – Изобразително изкуство

 

 Галя Страшилова Старши учител – Изобразително изкуство

 

Мая Осоговска Старши учител – Музика

 

Стефания Ковчазова  Старши учител – Музика
 

БИТ И ТЕХНОЛОГИИ

 

 Илияна Димова Старши учител – ДБТ

 

ФИЗИЧЕСКА КУЛТУРА И СПОРТ
Константин Койнов Старши учител – Физическо възпитание

 

Антоанета Добрякова Старши учител – Физическо възпитание

 

 Живко Иванов Старши учител – Физическо възпитание

 

Димитър Димов Учител – Физическо възпитание

 

УЧИТЕЛИ В ЦЕЛОДНЕВНА ОРГАНИЗАЦИЯ НА ДЕЙНОСТИТЕ
 

Милена Русева

Старши учител
Роман Братоев Старши учител
Татяна Камова

 

Учител
Силвия Ковачева

 

Учител
Виктория Алексиева

 

Учител
Лозина Георгиева Учител
Северина Стефанова Учител