Учители

 

Класни ръководители

клас кл.ръководител специалност кл.стая
Диляна Мухтарова Начална училищна педагогика,Руска филология 7 каб
Диляна Маркова Начална училищна педагогика 8 каб
Олга Узунова Старши учител- Начална училищна педагогика, Руска филология 9 каб
Виолета Караджинова Старши учител- Начална училищна педагогика 10 каб
Снежана Станчева Старши учител- Начална училищна педагогика, Руска филология 7 каб
Елеонора Петрова Старши учител- Начална училищна педагогика 8 каб
Елена Чивикова Старши учител- Начална училищна педагогика 9 каб
Мария Митева Старши учител- Начална училищна педагогика, Българска филология 10 каб
Марияна Василева Старши учител- Начална училищна педагогика, Българска филология 6 каб
Пенка Шопова Старши учител- Начална училищна педагогика, Руска филология 11 каб
Емилия Стефанова Старши учител- Начална училищна педагогика, Българска филология 12 каб
Светлана Иванова Старши учител- Начална училищна педагогика 17 каб
Анна Атанасова Старши учител- Начална училищна педагогика 15 каб
Йорданка Зилберщейн Старши учител- Начална училищна педагогика 13 каб
Галя Кирова Старши учител- Начална училищна педагогика, Руска филология 18 каб
……………………………. …………………….. 16 каб
Боряна Кьосовска Старши учител – Математика 19 каб
Венцеслав Веселинов Старши учител –История и цивилизация 22каб
Илияна Димова Старши учител – ДБТ 21 каб
Росица Милева Старши учител – Български език 20 каб
Стефания Ковчазова Старши учител – Музика 30 каб
Михаил Цветков Старши учител – Български език 32 каб
Галя Страшилова Учител – Изобразително изкуство 31 каб
Миглена Жечева Старши учител – География 29 каб
Ирена Караваневска Старши учител –    Руски  език 25 каб
Тинка Бонина Старши учител – Математика 26 каб
Мая Осоговска Старши учител – Музика 27 каб
Галя Лилова Старши учител – Руски език 28 каб
Мария Бенчева Старши учител – Английски език 27 каб
Ангел Петров Старши учител – Френски език 25 каб
Емилия Борисова Старши учител – Български език и литература 28 каб
Наталия Слатинска Старши учител – Математика 26 каб
Илияна Георгиева Старши учител – Английски език 31 каб
Цветелина Личева Старши учител –  Български език и литература 30 каб
Евгения Арнаудова Старши учител – Руски език 29 каб
Виолета Миланова Старши учител – Руски език 32 каб
10а Кристиян Попов Старши учител –  Английски език 15 каб
10б Невена Белчева Старши учител –  Френски език 22 каб
10в Юлиана Лешова Старши учител – Математика и информатика 21 каб
10г Сергей Василев Старши учител – Руски език 20 каб
11а Магдалена Горрин Старши учител – География 19 каб
11б Антоанета Николова Старши учител – Биология и здравно образование 17 каб
11в Нина Боянова Старши учител – Руски език 18 каб
11г Надежда Пивоварова Главен Учител – Биология и здравно образование 16 каб
12а Мая Стефанова Главен учител – Химия 6 каб
12б Цветана Милчева Старши учител – Български език и литература 13 каб
12в Красимира Свиларова Старши учител Руски език 12 каб
12г Златина Маринова Старши учител – Руски език 11 каб
 УЧИТЕЛИ
………………………… Ръководител на направление ИКТ
Цветелина Личева Старши учител – Български език
Галина Лилова Старши учител – Руски език
Старши учител – Френски език
Учител – Английски език
Старши учител – Английски език
Тинка Бонина Старши учител – Математика
Старши учител – Математика
Юлияна Лешова Старши учител – Математика и Информатика
Боряна Кьосовска Старши учител – Математика
Валерия Алексиева Старши учител – Математика и Информатика
Учител  – Математика и Информатика
Елена Колева Старши учител История
Учител – Физика
Олга Василева Старши учител – Химия
Антоанета Николова Старши учител – Биология
Старши учител – География
д.н. Николай Маринов Старши учител – Изобразително изкуство
Мая Осоговска Старши учител – Музика
Старши учител – Музика
Антоанета Добрякова Старши учител – Физическа възпитание
Старши учител – Физическо възпитание
Живко Иванов Старши учител – Физическо възпитание
Милена Русева Старши възпитател
Възпитател – Руски език
Мария Ставрева Възпитател
Старши възпитател
Старши възпитател
Библиотека – Математика и информатика